Biografie

sdílení

  •  Vlastním jménem: Zdeněk Skřivánek
  • Narozen před léty v Čáslavi, nyní bytem Pardubice Svítkov
  • V současné době zvukový technik radií Country a Spin, též staniční hlas radií KISS a SPIN!

První stupeň základní školy jsem si odbyl na "polabinské jedničce" v Pardubicích. Po té rodiče usoudili, že chtějí mít genia, tak jsem přestoupil na matematicko-fyzikální školu, na tehdejší "hakenku".
Následovalo Gymnazium Pardubice a po úspěšné maturitě Lékařská fakulta UK. Bohužel nadšení mne brzy opustilo a zvítězila láska k chemii a přestup na biochemii na Univerzitu Pardubice.

 

Profesní zkušenosti

Jo to byly začátky. Nikdy nezapomenu na první setkání s rádiem. Trochu jak Alenka v říši divů, první noční vysílání, první zprávy, první rozhovory, počátky stříhání zvuku, tvorba programu a hlavně dva důležití lidé pro moji pozdější kariéru. Tehdejší programový ředitel Rosťa Šebestyán a zvukový technik Radek Komárek.
Další úžasná léta a noví lidé. Tehdy jsem s Komárem začal makat na tvorbě spotů, stal jsem se hudebním redaktorem a vedoucím programu. Na vydavatelstvích poznávám hvězdy českého showbusinesu můj obličej se dostává i na televizní obrazovky.
Zkusil jsem to a vyšlo to. Krátké období, ale co jsme se se Stráťou nablbli.
Po té, co HEY media koupila rádio Profil, stávám se moderátorem a šéfem moderátorů radia HEY Profil. Později, po odpojení vysílání pardubického Profilu, pak zvukový technik a moderátor radií HEY v České republice, kde působím dodnes.
  • Radio OK

  • Radio Profil

  • TV 3

  • Radio HEY

V současné době vlastním malé studio, kde natáčím reklamní spoty, kapely apod. Vlastním aparát značky RCF a DB Technologies, se kterým zvučím koncerty, společenské a kulturní akce, diskotéky. Více v nabídce.

Největším koníčkem je moje práce, takže muzika, Jinak jsem sportovec tělem i duší. Po mamince krasobruslař, poštěstilo se mi vyhrát i mistrovství republiky a po tátovi basketbalista. Velkou láskou zůstala i chemie a obdiv k válečným lodím. Jinak mám rád pěkná auta a hezký ženský:-)

Muzika? Kdo mě zná, ví že Depeche Mode jsou the best a jsou mou velkou inspirací. Ale samozřejmě je spousta dobré muziky. A důležitá zásada, bez kytary to prostě není ono :-)